Odborné a poradenské služby
AC ALLIANCE s.r.o. v likvidácii
Činnosti reklamných agentúr
- Sídlo
- Krompachy
- Od roku
- 2009
- IČO
- 44 609 647
AC ALLIANCE s.r.o. v likvidácii
Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Horský hotel Hutník 419, 053 42 Krompachy
- Na trhu od
- 6. februára 2009
- IČO
- 44 609 647
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Odbor (SK NACE 73.11)
- Činnosti reklamných agentúr
Firma v číslach
- 17
- rokov na trhu
- 2009
- rok vzniku
- 8
- položiek predmetu činnosti
O firme
Spoznajte AC ALLIANCE s.r.o. v likvidácii
AC ALLIANCE s.r.o. v likvidácii sídli na adrese Horský hotel Hutník 419, 053 42 Krompachy. Zapísaná je od 6. februára 2009 (Obchodný register).
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Činnosti reklamných agentúr“ (73.11). Predmet činnosti tvorí 8 položiek, napríklad maloobchod a veľkoobchod, sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb.
Základné údaje
- Obchodné meno
- AC ALLIANCE s.r.o. v likvidácii
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- IČO
- 44 609 647
- DIČ
- 2022767637
- Dátum vzniku
- 6. februára 2009
- Sídlo
- Horský hotel Hutník 419, 053 42 Krompachy
- Obchodný register
- Mestský súd Košice, oddiel Sro, vložka č. 23170/V
- Sektor (ESA 2010)
- Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
- Odbor (SK NACE 73.11)
- Činnosti reklamných agentúr
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet činnosti
Čím sa AC ALLIANCE s.r.o. v likvidácii zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 8 položiek.
-
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
-
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
-
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
-
Poskytovanie služieb colného deklaranta
-
Faktoring a forfaiting
-
Reklamné a marketingové služby
Zobraziť všetkých 8 položiek predmetu činnosti
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Poskytovanie služieb colného deklaranta
- Faktoring a forfaiting
- Reklamné a marketingové služby
- Informačná činnosť
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
Časté otázky
Základné informácie o firme
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde sídli AC ALLIANCE s.r.o. v likvidácii?
Sídlo je na adrese Horský hotel Hutník 419, 053 42 Krompachy.
Čím sa AC ALLIANCE s.r.o. v likvidácii zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Činnosti reklamných agentúr“ (73.11). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: maloobchod a veľkoobchod; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; poskytovanie služieb colného deklaranta.
Aké je IČO – AC ALLIANCE s.r.o. v likvidácii?
IČO je 44 609 647, DIČ 2022767637.
Kedy vznikla AC ALLIANCE s.r.o. v likvidácii?
Vznik: 6. februára 2009. Na trhu pôsobí 17 rokov.
Sídlo
Kde firmu nájdete
Horský hotel Hutník 419 053 42 KrompachyRegistrový súd: Mestský súd Košice
Je to vaša firma?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.